Montážní plošiny k zapůjčení 

 


Multicar MP - 10 metrů

Je lehká plošina do hmotnosti 3,5 tuny, ale zároveň velmi stabilní se čtyřmi podpěrami, je vhodná do úzkých ulic, halových objektů a vnitrobloků. Multicar svoji nízkou hmotností lze použit i na povrchu jako je zámková dlažba aj. Práce je  možná v uzavřených prostorách s použitím elektropohonu  400 V.

Podrobnější popis  >


Nissan MP - 18 metrů

Lehká a stabilni plošina se čtyřmi podpěrami namontována na podvozku Nissan Cabstar o celkové hmotnosti do 3,5t. Všechny hydraulické válce jsou osazeny hydraulickými zámky, které brání případné ztrátě tlaku. Opěry jsou hydraulické, přední svislé v obryse vozidla, zádní výsuvné.

Podrobnější popis  >


VW Ruthmann MP - 22 metrů

Lehká plošina na podvozku VW o celkové hmotnosti do 3,5t  s pracovním dosahem  22 m. Může být nasazena ve velmi úzkých prostorách nebo uličkách, opěrné nohy nepřesahují obrys vozidla - tzn. tam kde vozidlo projede může pracovat.

Podrobnější popis  >


Nissan CELA DT 24 - metrů

Plošina ideální  do centra města, úzkých ulic,  vnitrobloků i halových objektů. Tato plošina má extremně nízký podjezd 230 cm. Lze ji použít i na povrchu jako je zámková dlažba aj. Práce možná i v uzavřených prostorách.

Podrobnější popis  >


Man Ruthmann MP - 31 metrů

Plošina na podvozku Man a německou nástavbou od firmy Ruthmann s pracovním dosahem 31m. Boční dosah může být až 18m (100kg) podle zatížení koše. Ideální pomocník do centra měst, ale také do středního terénu. Hmotnost vozu do 7,5t nebrání najetí na zámkovou dlažbu bez poničení. Při práci nad plošinou není nutné vysouvat podpěry do boků.

Podrobnější popis  >


Man Ruthmann T330 - 33 metrů

Nejmodernější plošina do 7,5t v ČR na podvozku Man s německou nástavbou od firmy Ruthmann s pracovním dosahem 33m. Její boční dosah 21,20m (100kg)nemá u nás konkurenci. Nosnost koše je 320kg pro 3 osoby. Ideální pomocník do centra měst, ale také do středního terénu. Hmotnost vozu do 7,5t nebrání najetí na zámkovou dlažbu bez poničení. Při práci nad plošinou není nutné vysouvat podpěry do boků.

Podrobnější popis  >


Mercedes Ruthmann T370 - 37 metrů 

Pracovní plošina na automobilovém podvozku Mercedes s německou nástavbou od firmy Ruthmann s pracovním dosahem 37 metrů a fantastickým bočním dosahem 30 metrů (100kg). Z naší nabídky je tato plošina jedinečná právě bočním dosahem, ale také nosností koše 500kg, který pojme 5 pracovníků. Ideální pro filmaře a produkce, např. osvětlovači rádi využívají tento druh plošiny pro celé světelné rampy. Další její skvělou vlastností je možnost práce pod úrovní terénu nebo např. oprava mostů a konstrukcí až do hloubky 6 metrů.

 

Podrobnější popis  >


Mercedes Ruthmann T420 - 42 metrů 

Nejvyšší pracovní plošina kterou Vám můžeme nabídnout na podvozku Mercedes a německou nástavbou od firmy Ruthmann s pracovním dosahem 42m. Boční dosah může být až 26m (100kg) podle zatížení koše. Celková nosnost je 350kg (maximálně 3 osoby). Ideální pomocník do měst, ale také do středního terénu. Hmotnost vozu je 18t.  Při práci nad plošinou není nutné vysouvat podpěry do boků.

Podrobnější popis  >


Autojeřáb Tatra 815 AD - 20T

Automobilový autojeřáb na osvědčeném podvozku TATRA 815 s pohonem všech kol. Mobilní jeřábové zařízení AD 20 je určeno pro stavební a montážní práce na pevném podloží i v těžkém terénu.  Je vhodný pro zvedání břemen na stavbách (haly, mosty aj.) do max. výšky 22 metrů. Maximální nosnost autojeřábu AD 20 je 20 t na vzdálenost 3 metry od osy autojeřábu. Využití nachází při manipulaci s materiálem a břemeny na stavbách, montáže střech, hal, opravy mostů, umisťování sloupů elektrického vedení, ukládání trezorů, bazénů atd.

Podrobnější popis  >

Přihlášení