Úvodní strana » Pronájem » Autoplošiny

Pronájem autoplošin

Pracovní plošiny na automobilovém podvozku

Multicar MP10

Multicar MP10

10 metrů

Plošina Multicar s celkovou hmotností do 3,5 tuny a pracovním dosahem 10 metrů je ideálním nástrojem pro práci na špatně přístupných místech díky svým praktickým rozměrům.

Nissan Cabstar Oil&Steel

Nissan Cabstar Oil&Steel

18 metrů

Plošina o celkové hmotnosti do 3,5 tuny s pracovním dosahem 18 metrů. Díky dvěma teleskopickým ramenům je snadno ovladatelná a umožňuje efektivní provádění stavebních a montážních prací ve výšce.

Mercedes Ruthmann TB220

Mercedes Ruthmann TB220

22 metrů

Plošina je vysoce vhodná pro práci v úzkých prostorách či u stěny, kde není potřeba vysunovat opěrné nohy při práci přímo nad plošinou, díky jejich diskrétnímu umístění, které nepřesahuje obrys vozidla.

Nissan Cabstar CELA DT-24

Nissan Cabstar CELA DT-24

24 metrů

Plošina je ideální pro práci ve středu města, úzkých uličkách, vnitroblocích a halových objektech. Tato plošina disponuje extrémně nízkým podjezdem pouze 230 cm, což umožňuje snadné manévrování i v omezených prostorech.

VW Ruthmann TB270

VW Ruthmann TB270

27 metrů

Díky svému velkému dosahu a malé základně můžete snadno přistupovat ke střechám, fasádám nebo jiným výškovým místům, kam velká auta nezajedou.

Man Ruthmann T330

Man Ruthmann T330

33 metrů

Plošina je ideálním pomocníkem pro práci v centru měst i středním terénu. S hmotností do 7,5 tuny je velmi stabilní a umožňuje bezpečné najetí na zámkovou dlažbu.

Mercedes Ruthmann T370

Mercedes Ruthmann T370

37 metrů

Z naší nabídky je tato plošina jedinečná svým bočním dosahem a nosností koše až 500 kg, což umožňuje pohodlné přepravování až 5 pracovníků. Ideální volba pro filmaře a produkce.

Mercedes Ruthmann T460

Mercedes Ruthmann T460

46 metrů

Z naší nabídky je tato plošina jedinečná svým bočním dosahem a nosností koše až 600 kg, což umožňuje pohodlné přepravování až 6 pracovníků. Ideální volba pro filmaře a produkce.

Pole označená * jsou povinná.